King David-მა პირველი საერთაშორისო აღიარება ერთ-ერთ ყველაზე პრესტიჟული კონკურსის International Property Awards-ის ფარგლებში მოიპოვა. კონკურსზე წარდგენილ პროექტებს უძრავი ქონების სფეროში მოღვაწე მსოფლიო დონის ექსპერტები აფასებენ. სწორედ მათი გადაწყვეტილებით, King David-მა უმაღლესი – 5 ვარსკვლავიანი შეფასება მიიღო და შედეგად European Property Awards-ის გამარჯვებული გახდა ნომინაციაში Best Mixed-use Development Georgia.
31 დეკემბრამდე, მიიღეთ 18%-მდე ფასდაკლება
მხოლოდ 31 დეკემბრამდე, ისარგებლეთ 18%-მდე ფასდაკლებით King David-ის რეზიდენციებზე
King David-ში სასიამოვნო სიახლეა! საახალწლო აქციის ფარგლებში სოლო მომხმარებლებს საშუალება აქვთ სასურველი რეზიდენცია 18%-მდე ფასდაკლებით შეიძინონ ან ისარგებლონ 5 წლამდე შიდა უპროცენტო განვადებით.
King David-ის კონცეფცია სრულად პასუხობს იმ მომხმარებლების მოთხოვნებს, რომლებისთვის დრო და ცხოვრების ხარისხი პრიორიტეტია. მათთვის ექსკლუზიურად შექმნილ სივრცეში, სადაც გაერთიანებულია A-კლასის ბიზნეს ცენტრი, სასტუმრო, რეზიდენციები თბილისის საუკეთესო პანორამული ხედებით, კვების ობიექტები და გამაჯანსაღებელი-რეკრეაციული ზონა, ცხოვრებისთვის, ბიზნესის კეთებისთვის, გართობისთვის და განტვირთვისთვის ყველა პირობაა შექმნილი.
ამ ეტაპისთვის, მრავალფუნქციური კომპლექსის საცხოვრებელი ნაწილი – KDR დასრულებულია, King David ბიზნეს ცენტრის 75% დატვირთულია, ფუნქციონირებს 300 სტუმარზე გათვლილი KD Café, Sky Hall-ის საკონფერენციო დარბაზი და შეხვედრების ოთახი. ოქტომბრიდან მუშაობს იტალიური ბარ-რესტორანი XVII • Seventeen, დეკემბრიდან კი იხსნება ახალი საერთო სამუშაო სივრცე – KD4US, რომელიც ჯამში 120 ადამიანს მოემსახურება.
გაყიდვების დამასრულებელი ეტაპის პარალელურად, 2019 წლის ბოლომდე ექსპლუატაციაში შედის პროექტით გათვალისწინებული ისეთი ინსფრასტრუქტურული ობიექტები, როგორებიცაა: ფიტნეს ცენტრი, სპა და საცურაო აუზი.

King David has taken part in European part of one of the most prestigious annual real estate competitions – International Property Awards. The submitted projects were assessed by distinguished experts of the world’s real estate field. These experts have conferred a 5-star classification to King David and transmitted European Property Award in the nomination of Best Mixed-use Development Georgia. This signifies Kind David was recognized as the best multi-functional complex in Georgia.
Enjoy 18% discount on King David Residences
The King David has an exciting update! As part of the New Year’s special campaign, customers of SOLO will have a possibility to purchase their desired residence through up to 18% discount or enjoy up to 5 years of internal interest-free payment. Such an exciting offer will be available only before December 31.
The King David’s concept fully responds to the demands of those customers, for whom time and quality of life is a priority. The space has also been developed exclusively to combine A-class business center, hotel, residential space, catering facilities, and wellness-recreational space with picturesque panoramic views– all that constitutes to creation of every condition for life, business, leisure and relaxation.
At this stage, the multifunctional residential area of the complex – KDR has been finalized; King David Business Center’s 75% is fully occupied; KD Café and Sky Hall’s conference and meeting rooms for 300 guests are fully functional; An Italian restaurant XVII • Seventeen started welcoming guests from October. An innovative co-working space KD4US will be launched in December and can accommodate 120 visitors.
As a final phase of the sales, by the end of 2019, infrastructural projects, such as fitness center, spa and swimming pool will be accepted, as planned in the project